Stručne

o společnosti

Jsme společnost specializující se na komplexní řešení v oblasti dodávek materiálů pro ploché střechy.

Soustřeďujeme se na přímý prodej vysoce kvalitních a uznávaných produktů, a to především střešních kotevní a upevňovací techniky Guardian a Eurofast pro ploché střechy a opláštění, a dále spojovacích materiálů pro konstrukční dřevostavby.

Je pro nás důležité vám nabídnout komplexní řešení dle vašich požadavků.

Důvěřujte našim odborníkům s mnohaletými zkušenostmi!

Proč spolupracovat s námi

Přímé obchodní zastoupení

Díky přímému obchodnímu zastoupení uznávaných evropských výrobců si můžeme být jisti, že Vaše realizace bude úspěšná, protože budou použity produkty té nejvyšší kvality.
Přímé obchodní zastoupení

Úspora času a peněz

Umíme pro Vás udělat mnohem více v průběhu jediné realizace, pomůžeme Vám tak lépe koordinovat práce, ušetřit více peněz, času a starostí.
Úspora času a peněz

Komplexní řešení zákazníkům

Jsme si vědomi toho, že každý zákazník je jiný a každý má jiné potřeby. Vždy se snažíme vyjít vstříc Vašim požadavkům. Ke každé zakázce přistupujeme individuálně a s cílem dosáhnout nejlepšího výsledku tou nejefektivnější cestou.
Komplexní řešení zákazníkům

Vysoká kvalita nabízených produktů a služeb

U všech zakázek na námi dodávané zboží dodržujeme nejvyšší standardy kvality. Proto naše společnost poskytuje nadstandartní záruky dle charakteru zakázky.
Vysoká kvalita nabízených produktů a služeb

Poprodejní servis

V našem zájmu je, aby zákazník byl plně spokojený i po dokončení realizované zakázky i záruční doby. Proto jsem připraveni našim zákazník nabídnout de facto doživotní porealizační a pozáruční poradenství.
Poprodejní servis

Individuální přístup

Jsme si vědomi toho, že každý zákazník je jiný a každý má jiné potřeby. Všichni naši zaměstnanci přistupují ke každému zákazníkovi individuálně. Cílem tohoto přístupu je zjistit/poznat zákazníkovi potřeby a nabídnout mu konkrétní komplexní řešení, které naplní jeho očekávání.
Individuální přístup

Rychlé doručení zboží v ČR a SK

Prioritou je pro nás zaručit rychlé krytí Vašich objednávek, a to doručením zboží již do druhého dne.
Rychlé doručení zboží v ČR a SK

Etický kodex

Společnost INFAST Bohemia & Moravia, s.r.o. a každý její zaměstnanec a spolupracovník se zavazuje dodržovat při své práci Etický kodex firmy.
Etický kodex

Obchodní podmínky